Hakkımızda

           ÖZKAN Bilişim Bilgisayar  ve Bilişim Hizmetleri, 2004 yılında İstanbul Avrupa Yakasında kurulmuştur. Kurumsal firmalara bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri,tablet tamiri, bilgisayar – donanım satışı ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

HEDEFİMİZ

       ÖZKAN Bilgisayar ve Bilişim Hizmetleri, olarak hedefimiz, küçük-büyük bütün işletmelerin, günün gereklerine ve teknolojinin ilerlemesine uygun olarak A’dan Z’ye tüm teknolojik ihtiyaçlarını en uygun şekilde sağlamak ve işleyişini devam ettirmektir.

MİZYONUMUZ

       Kullanmakta olduğunuz bilgisayar sistemlerini ihtiyacınıza en uygun hale getirmek ve maksimum seviyede faydalanmanızı sağlamak. Yeni teknolojik gelişmelerle işinizin gelişimine katkıda bulunmak. Düzenli bakımlar yapılarak sisteminizin aksamadan ilerlemesini sağlamak.


Copyright ©  ÖZKAN BİLİŞİM HİZMETLERİ